Standardowa sesja

To kilka ujęć Twojego konia w wybranych lokalizacjach (zdjęcia luzem, portrety). Dostępne są różne pakiety do wyboru.

.

Stylizowana sesja z koniem

To sesja z Tobą i Twoim koniem, uwieczniająca najpiękniejsze momenty. Dostępne są różne pakiety do wyboru.

.

Portrety na czarnym tle

Sesje na czarnym tle mają na celu uchwycenie osobowości i piękna Twojego konia. Każda sesja zawiera ujęcia głowy, całej sylwetki pod różnymi kątami tak, aby pokazać go z jak najlepszej strony.

,-

Reportaż z zawodów

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć z zawodów? Oferuję reportaże z pojedyńczych przejazdów jak i całych zawodów jeździeckich.
Skontaktuj się ze mną po więcej informacji.

.

FAQ

Jak przygotować się przed sesją?

Koń powinien być wykąpany/dobrze wyczyszczony, by prezentował się jak najlepiej, tak samo jak i osprzęt.
Najlepiej już wcześniej ustalić jaki jest plan i jakie zdjęcia chcecie - jeśli macie swój pomysł, stylizację - chętnie stworzę z wami coś pięknego!
Najlepiej zabrać ze sobą kilka smakołyków oraz szmatkę/wilgotne chusteczki do przetarcia chrap i pyska w trakcie sesji.

Jak długo trwa sesja?

Standardowa sesja trwa około 1-2h w zależności od wybranego pakietu, stylizacji i wybranych miejsc.

Jak długo muszę czekać na swoje zdjęcia?

Zdjęcia oddaję w terminie do 3 tygodni od dnia sesji, chociaż pierwsze zdjęcie dostaniecie prawdopodobnie już na dniach po sesji, ponieważ wiem jak bardzo niecierpliwie czekacie na efekty!
Obrobione zdjęcia zostają opublikowane w prywatnej galerii zabezpieczonej hasłem oraz w spersonalizowanej aplikacji na wasz telefon na okres pół roku. Z galerii możecie pobierać zdjęcia w formacie 2048px w nieograniczonej ilości.

Czy mogę zamówić odbitki?

Oczywiście! Na specjalne życzenie wybrane zdjęcia mogę wywołać w dowolnym rozmiarze na wysokiej jakości papierze fotograficznym, po wcześniejszym ustaleniu kosztów.
Zamówione odbitki wysyłam na podany adres kurierem, jest również możliwość odbioru osobistego.

Wszystkie zdjęcia są w rozmiarze 2048px na najdłuższym boku. Jeśli potrzebujecie zdjęć w oryginalnym rozmiarze (do wywołania zdjęcia na własny użytek) cena jest do uzgodnienia w zależności od ilości zdjęć. Wszystkie zdjęcia są TYLKO do użytku własnego, nie są do użytku komercyjnego. Jeśli potrzebujecie użyć zdjęcia komercyjnie, proszę o wiadomość w jaki sposób będą użyte - cena ustalana jest indywidualnie.


Jesteś gotów by zacząć?